Podwyżki dla urzędników
Wszyscy urzędnicy Starostwa Powiatowego w Mielcu będą mieli wyższe wynagrodzenia. Taką decyzję podjął starosta Zbigniew Tymuła: – Jestem dumny z moich pracowników. Dlatego przyznałem im wszystkim podwyżki – oświadczył krótko na ostatniej sesji Rady Powiatu. […]

