Mielec „odpali święta”. Będą śpiewanki, choinka, Mikołaj i gorąca czekolada

Atak na... choinkę na Placu Armii Krajowej [ZDJĘCIA]

W środę (06.12.) na Placu Armii Krajowej w Mielcu odbędzie się miejska impreza bożonarodzeniowa. Jej hasło przewodnie jest wymowne: „Odpalamy Święta”.

Wszystko zacznie się o godzinie 16 od uroczystego włączenia oświetlenia na świątecznej choince. Aktu tego, wspólnie z mieszkańcami, dokona prezydent Jacek Wiśniewski.

Zaraz po tym, rozpoczną się Mikołajkowe Śpiewanki, które poprowadzi zespół wokalny Kameleon pod dyrekcją Jolanty Dudzik.

Na wszystkich uczestników imprezy czekać będzie gorąca darmowa czekolada. Około godz. 16.30 nastąpi prezentacja choinek przygotowanych przez dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

Zaraz po tych atrakcjach na zewnątrz jego uczestnicy przeniosą się do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Tam na wszystkie grzeczne dzieci czekać będzie Święty Mikołaj. Rozda on najmłodszym upominki.

W razie niekorzystnej aury organizator, czyli Urząd Miasta w Mielcu, zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu wydarzenia.

Mielec "odpali święta". Będą śpiewanki, choinka, Mikołaj i gorąca czekolada
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.