Wiśniewski kontra Skowron w drugiej turze wyborów prezydenckich? [SONDA]

Na Szafera nie będzie bezpieczniej. Przez politykę?
Wyścig o fotel prezydenta Mielca nabiera tempa. Piątka kandydatów na ten urząd dwoi się i troi, żeby tylko przekonać wyborców do siebie. Kilka dni temu odbyła się debata z ich udziałem na antenie Radia Rzeszów, dziś (08.09) o godz. 19.30  zobaczymy ich w TVP Rzeszów.

W naszej sondzie (na 08.10, godz. 17.30) prowadzi Jacek Wiśniewski, kandydat komitetu Razem dla Ziemi Mieleckie, który uzyskał 30,6 procent głosów. Drugi jest Andrzej Skowron (Nowy Mielec) – 25 proc. Tuż za nim jest pełniący funkcję prezydenta miasta Fryderyk Kapinos (PiS) – 24,63 proc. Kolejne miejsca zajmują Grzegorz Ziomek (Kukiz15) – 11,94 proc. i Zdzisław Nowakowski (Nasz Mielec) – 7,84 proc.
Według naszej sondy Mielec czeka druga tura wyborów, w której Jacek Wiśniewski zmierzy się z Andrzejem Skowronem. Niemniej jednak głosowanie nadal trwa. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.