Nie żyje Andrzej Jędrychowski, były dyrektor MOSiR w Mielcu. Przegrał walkę z ciężką chorobą

Nie żyje Andrzej Jędrychowski, były dyrektor MOSiR w Mielcu - zdjęcie główne.

Po długiej ciężkiej chorobie zmarł Andrzej Jędrychowski. Miał 61 lat. Pracował jako dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, potem w mieleckim magistracie zajmował się inwestycjami.

Andrzej Jędrychowski urodził się 4 grudnia 1962 roku w Mielcu. Ukończył tutejsze II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika.

Andrzej Jędrychowski

Studiował na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, uzyskując tytuł magistra inżyniera budownictwa lądowego.

W międzyczasie uprawiał lekkoatletykę (biegi średnie), reprezentując barwy AZS Kraków.

W latach 1988-1991 pracował w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Mielec” jako mistrz budowy na Wydziale Budownictwa Mieszkaniowego. Następnie pracował w prywatnych przedsiębiorstwach.

W 2016 r. powierzono mu stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu. Trzy lata później został naczelnikiem Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego. Działał tam do grudnia 2022 r., kiedy to rozpoczął, niestety, przegraną, walkę z ciężką chorobą.

Pożegnanie magistratu

Jędrychowski zmarł w wieku 61 lat. O jego śmierci poinformował dziś mielecki magistrat.  

– Zapamiętamy Go, jako świetnego fachowca, a przede wszystkim dobrego, życzliwego i niezwykle ciepłego człowieka, przyjaciela, kolegę z pracy. Bardzo trudno będzie zapełnić pustkę po Tobie, Andrzeju… Składamy szczere kondolencje Rodzinie – przekazał urząd.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.