Z siekierą po słodycze [ZDJĘCIE]
Trzej nieletni mielczanie około północy zapragnęli słodyczy i napojów. Postanowili je ukraść z kiosku przy ulicy Jagiellończyka w Mielcu. Wzięli więc siekierę i za jej pomocą wybili dziurę w tylnej ścianie budynku, przez którą następnie wyciągali łup. Wszystko widział ochroniarz, który powiadomił policję.

Po krótkim pościgu na ul. Żeromskiego mundurowi zatrzymał trzech młodych mężczyzn: dwóch 17-latków i 16-latka. Wszyscy oni przyznali się do popełnienia czynu i złożyli wyjaśnienia, tłumacząc, że był to spontaniczny pomysł. 16-latek, który brał udział w przestępstwie, za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym. Wartość towaru, który chcieli ukraść mężczyźni została wyceniona została na 400 zł.

Tej siekiery użyto podczas włamania do kiosku przy ul. Żeromskiego /Fot. KPP Mielec/
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.