Co za patologia! Ojciec z synem katowali człowieka drewnianymi maczugamiPolicja zatrzymała dwóch sprawców pobicia 59-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa. Katowali go drewnianymi kołkami. Do zdarzenia doszło w niedzielę (07.10.) w nocy. W wyniku pobicia mężczyzna doznał poważnych obrażeń, w tym wielu złamań i trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali jednego z oprawców. Okazał się nim 69-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Był pijany, noc spędził w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia rano policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców pobicia, to 34-letni syn wcześniej ujętego osobnika. W chwili zatrzymania także był pijany.
Mundurowi ustalili, że między mężczyznami od lat dochodziło do konfliktów. Ojciec i syn przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Na wniosek policjantów, poparty przez prokuraturę, sąd zastosował wobec 69-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
Jego syn został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę za wcześniej popełnione przestępstwo. Obaj podejrzani za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.