Co za patologia. Ojciec z synem katowali człowieka drewnianymi maczugami
Policja zatrzymała dwóch sprawców pobicia 59-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa. Katowali go drewnianymi kołkami. Do zdarzenia doszło w niedzielę (07.10.) w nocy. W wyniku pobicia mężczyzna doznał poważnych obrażeń, w tym wielu złamań i trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali jednego z oprawców. Okazał się nim 69-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Był pijany, noc spędził w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia rano policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców pobicia, to 34-letni syn wcześniej ujętego osobnika. W chwili zatrzymania także był pijany.
Mundurowi ustalili, że między mężczyznami od lat dochodziło do konfliktów. Ojciec i syn przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Na wniosek policjantów, poparty przez prokuraturę, sąd zastosował wobec 69-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
Jego syn został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę za wcześniej popełnione przestępstwo. Obaj podejrzani za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.