Śmierć w ogniu
Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 30-letniego mężczyzny, który wpadł w ognisko w Radomyślu Wielkim. Do tragedii doszło w czwartek (11.10) przed południem.

Mundurowi ustalili następujący scenariusz: dwóch braci na działce paliło niepotrzebne przedmioty. Po chwili jeden z nich usłyszał krzyk kobiety i zobaczył swojego brata leżącego w ognisku. Mimo podjętych działań ratowniczych mężczyzny nie udało się uratować.
Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora wykonała oględziny i dokumentacje fotograficzną miejsca zdarzenia. Ciało 30-letniego mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.