Wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Pomóż ją odnaleźć
Policja poszukuje Danuty Z., 52-letniej mieszkanki powiatu kolbuszowskiego, która w piątek (05.10) ok. godz. 12 wyszła z domu i do dziś nie powróciła, nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Rysopis kobiety: wzrost 158-160 cm, średnia budowa ciała, włosy blond długie do ramion, oczy piwne, twarz okrągła. W dniu zaginięcia ubrana była w czarno-szarą kurtkę, czarną koszulkę z krótkim rękawem, ciemno niebieskie spodnie dżinsowe, czarne buty na koturnie. Miała czarną torebkę zamszową.
Porusza się samochodem marki Mazda 3 (szary metalik) z tablicą rejestracyjną RMI 50525. Każdy, kto posiada informacje o zaginionej lub miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją w Mielcu. Można też dzwonić pod nr tel. (017) 58-45-326 lub 997.

Aktualizacja – niestety w środę (10.10) kobieta została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Mielcu. Przyczyny jej śmierci wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.