Zgromadzili się na terenie Hali Targowej przy ulicy Wolności, dostali mandaty

Mieleccy policjanci ukarali mandatami grupę osób na terenie Hali Targowej przy ulicy Wolności. Ludzie ci złamali obowiązujący zakaz gromadzenia się w miejscach publicznych.

Dyżurny mieleckiej komendy policji odebrał zgłoszenie o tym, że grupa osób przebywa na terenie Hali Targowej przy ulicy Wolności. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze, którzy wylegitymowali tam czterech mężczyzn w wieku od 30 do 53 lat. Osoby te w czasie rozmowy z funkcjonariuszami przyznały, że wiedzą o zakazie grupowania się i wychodzenia z domu bez uzasadnionego celu, jednak nie zastosowali się do przepisów, ponieważ jest ładna pogoda, a oni mieli okazję porozmawiać.
Przed nami ciepły weekend i okres Świąt Wielkanocnych. Przypominamy, że w dalszym ciągu obowiązują ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa – apeluje mielecka policja. – Na ulicach naszego miasta pojawi się w tym czasie więcej patroli. Pamiętajmy, nowe przepisy są po to, by minimalizować epidemię w Polsce. Apelujemy o przemyślenie każdej decyzji związanej z wyjściem z domu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. Wczoraj jak Kaczyński organizował nielegalne zgromadzenie to jakoś policja była i głucha i ślepa.to co w tym kraju nie obowiązuje prawo jednakowe wobec wszystkich? Gdzie była wczoraj policja? Dzis do zwykłego obywatela umieją się dopierdolić?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.