Były trener FKS Stal Mielec zastąpił Probierza. Teraz Adam Majewski poprowadzi kadrę

Zabrze w szoku. Stal Mielec wygrywa z Górnikiem

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił dziś nowego selekcjonera narodowej reprezentacji U-21. Niespodziewanie został nim Adam Majewski, były trener FKS Stal Mielec (2021-23). Zastąpił on na tym stanowisku Michała Probierza, który objął pierwszą kadrę.  

Przed karierą trenerską, Adam Majewski był piłkarzem, grającym na pozycji pomocnika.
W sezonie 2001/2002 razem z Legią Warszawa sięgnął po mistrzostwo Polski. Rozegrał jedno spotkanie w seniorskiej kadrze. W 2003 roku w towarzyskim meczu z Macedonią spędził na boisku 69. minut.

Adam Majewski za Probierza

Karierę trenerską rozpoczął w rezerwach Wisły Płock, potem pracował w Stomilu Olsztyn. W latach 2021-23 prowadził FKS Stal Mielec, gdzie odnosił największe sukcesy. Jego zwolnienie wzbudziło emocje.

Pojawiły się opinie, że powodem jego odejścia nie do końca były przyczyny sportowe…

Adam Majewski odszedł, bo pokłócił się z europosłem Tomaszem Porębą?

Teraz został selekcjonerem kadry U-21. Największym celem, jaki postawił przed nim PZPN,  jest awans na Euro 2025.

Młodzieżówka rozpoczęła eliminacje do tego turnieju od zwycięstw 3:0 z Kosowem i 1:0 z Estonią. W ramach rozgrywek zagra jeszcze z Niemcami, Bułgarią i Izraelem.

Były trener FKS Stal Mielec zastąpił Probierza. Teraz Adam Majewski poprowadzi kadrę
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.