Nie żyje Krzysztof „Kosa” Kosiński – legenda trybun FKS Stal Mielec. „Walczyłeś do końca”

Nie żyje Krzysztof "Kosa" Kosiński - legenda trybun FKS Stal Mielec. "Walczyłeś do końca"

Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł dziś Krzysztof „Kosa” Kosiński – fanatyczny kibic FKS Stal Mielec i syn legendy klubu, Mariana Kosińskiego.  

O tym, że Krzysztof Kosiński nie żyje, na Facebooku poinformowali „Chłopcy ze Stali”:

– Odchodzi nasz przyjaciel z trybun – Kosa. Wierzyliśmy że wszystko potoczy się inaczej, byliśmy z Tobą w każdym momencie tego trudnego dla Ciebie etapu życia. Walczyłeś do końca z charakterem, by wygrać tę walkę. Niestety nie udało się.

– Jest to dla nas bardzo ciężka wiadomość… Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych. Do zobaczenia w sektorze niebo. Niebawem poinformujemy o uroczystościach związanych z ostatnim pożegnaniem naszego brata. Kosa, nigdy nie zapomnimy – piszą kibice FKS.

Pod tą informacją zaroiło się wręcz od komentarzy, wiele z nich było poruszających:

– Moje kondolencje dla Rodziny. Krzysiu już w sobotę z góry będzie kibicował Stali – napisał jeden z internautów.

Smutną informację potwierdził FKS Stal Mielec:

– Z ogromnym żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego przyjaciela i wiernego kibica. Na zawsze pozostajesz w naszych biało-niebieskich sercach. Rodzinie i najbliższym śp. Krzysztofa składamy kondolencje i najszczersze wyrazy współczucia – przekazał klub.

W kwietniu 2021 roku odszedł ojciec Krzysztofa, Marian Kosiński – dwukrotny Mistrz Polski z FKS Stal Mielec. Miał 75 lat. W biało-niebieskich barwach występował jako środkowy obrońca. Był jednym z najlepszych najrówniej grających defensorów w tym czasie w Polsce.

Pogrzeb „Kosy” odbędzie się w sobotę (02.12) o godz. 10 w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.

Znamy szczegóły dotyczące pogrzebu ks. prałata Kazimierza Czesaka
Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.