Zaginęła 14-letnia Kasia

Policjanci poszukują Katarzyny Rączka, 14-letniej mieszkanki osiedla Rzochów. Nastolatka wyszła z domu w piątek (25 bm.), ok, godz. 17 i do chwili obecnej nie powróciła, nie nawiązała też kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionej: wzrost 161 cm, średnia budowa ciała; włosy długie, czarne, proste włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w: czarne getry do kostek, czarno-czerwone buty sportowe, czerwony podkoszulek na szelkach z nadrukiem serca na przodzie.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionej lub miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z mielecką policją: osobisty bądź telefoniczny pod nr (017) 58-45-326 lub 997.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.