FKS STAL MIELEC. Dariusz Skrzypczak przed meczem z Wartą Poznań [WIDEO]

W sobotę (07.11) o godzinie 15 piłkarze Stali Mielec zmierzą się na swoim stadionie z Wartą Poznań. Co na temat tego spotkania do powiedzenia ma trener FKS, Dariusz Skrzypczak?

Warta Poznań jest zespołem, który jest bardzo stabilny, jeśli chodzi o poczynania w defensywie. Wiemy też, że mają dobrze opracowane stałe fragmenty gry. Najlepszym tego przykładem jest ich mecz z Wisłą Płock – zaznaczył trener mieleckiej Stali. – Staraliśmy się do tego spotkania jak najlepiej przygotować. Jutro mamy możliwość zdobycia trzech punktów, które są nam bardzo potrzebne.  




Dariusz Skrzypczak odniósł się również do zakażeń koronawirusem w klubie: – Ze sztabu szkoleniowego nikt nie miał pozytywnych testów. A jeśli chodzi o zawodników, to wszystko przebiega zgodnie z planem. Jeśli nic się nie zmieni, to ci piłkarze wkrótce powrócą do treningów – zapewnił. – Nie staraliśmy się o przełożenie meczu. Każdy zespół w Ekstraklasie ma podobne problemy. Poza tym na chwilę obecną mamy na tyle zdrowych zawodników, że nie widzimy potrzeby, żeby przekładać mecz z Wartą Poznań.




O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.