Z maczetą na właściciela lokalu
Najbliższe dwa miesiące w areszcie spędzi 25-letni mężczyzna, który wraz z kolegą wtargnął do lokalu i grożąc maczetą właścicielowi, chciał wymusić od niego pieniądze.

Mieszkają w gminie Borowa

Do zdarzenia doszło 1 marca br. Z ustaleń policjantów wynika, że tego dnia dwóch mężczyzn wtargnęło do lokalu w centrum Mielca i grożąc maczetą, próbowali wymusić od właściciela lokalu pieniądze. Podczas zdarzenia pokrzywdzony został uderzony przez jednego ze sprawców pięścią w twarz. Mundurowi ustalili tożsamość bandziorów. To dwaj 25-letni mieszkańcy gminy Borowa.
W domu mężczyzn policjanci znaleźli maczetę, którą posługiwali się w czasie zdarzenia, oraz narkotyki. Toczące się postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg zdarzenia oraz charakter udziału w nim obu mężczyzn. Wobec jednego z nich sąd zastosował tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Mężczyzna ten znany jest policji z wcześniej popełnianych przestępstw. Wobec drugiego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.