Zniszczył lokal, groził jego właścicielowi. Nie potrafił powiedzieć dlaczego
Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który zniszczył drzwi wejściowe do restauracji i samochód. Kierował on też zarzut groźby karalne pod adresem właściciela lokalu.

O uszkodzeniu rolety zewnętrznej na drzwiach policję powiadomił właściciel restauracji. Mężczyzna poinformował również o kłopotliwym zachowaniu jednego ze swoich klientów, który przez kilka dni, w tym samym czasie kiedy dochodziło do uszkodzeń, groził właścicielowi.
Wkrótce potem mundurowi zatrzymali sprawcę. Straty zostały wycenione na trzy tysięcy złotych. Mężczyzna to 26-letni mieszkaniec gminy Borowa. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Ne potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Prokuratura Rejonowa w Mielcu na wniosek policji podjęła decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.