Bracia – włamywacze i złodzieje

Najbliższe miesiące spędzą w areszcie dwaj bracia, którzy włamali się do nowo wybudowanego domu w centrum Mielca, skąd skradli wyposażenie kotłowni. Właściciel wycenił straty na 70 tys. zł. Łup mężczyźni planowali sprzedać na złom. Obaj są znani mieleckiej policji z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że bracia kilka dni wcześniej z skradli perfumy o wartości ok. 2 tys. zł z drogerii znajdującej się w jednej z galerii handlowej. W momencie zatrzymania mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty kradzieży włamania. Przyznali się. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty, które następnie wróciły do rąk właścicieli.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.