Warta Poznań za mocna dla mieleckiej Stali

Wielkie emocje w Białymstoku. Mateusz Mak ratuje remis

Stal Mielec zremisowana dziś na wyjeździe z Wartą Poznań 0:0. Niestety gra obu drużyn była bezbarwna, męcząca dla oka, toporna i bez polotu.
Na początku spotkana wydawało się, że Stal będzie „rozdawać karty”. Dwie bardzo dobre sytuacje miał Mateusz Mak. Najpierw główką przelobował bramkarza, ale piłka spadła obok bramki. Następnie w sytuacji sam na sam trafił w boczną siatkę.

Pod koniec pierwszej połowy do głosu doszła Warta i utrzymała to w drugiej części. Niekiedy mielczanie mieli wręcz problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. W jednej z sytuacji przed porażką gości uchronił… Marcin Flis.

W następnej kolejce mielczanie podejmować będą lidera, czyli Lecha Poznań. Ten mecz odbędzie się już w piątek (29.10), o godzinie 20:30.
12. kolejka Ekstraklasy, niedziela, 24 X 2021
Warta PoznańStal Mielec 0:0
FKS: Rafał Strączek – Krystian Getinger, Marcin Flis, Mateusz Żyro, Jonathan de Amo – Mateusz Matras – Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Mak (68′ Koki Hinokio), Maciej Urbańczyk (77′ Kamil Kościelny), Maks Sitek (90′ Adrian Szczutowski) – Fabian Piasecki.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.