Warta Poznań za mocna dla mieleckiej Stali

Wielkie emocje w Białymstoku. Mateusz Mak ratuje remis

Stal Mielec zremisowana dziś na wyjeździe z Wartą Poznań 0:0. Niestety gra obu drużyn była bezbarwna, męcząca dla oka, toporna i bez polotu.

Na początku spotkana wydawało się, że Stal będzie „rozdawać karty”. Dwie bardzo dobre sytuacje miał Mateusz Mak. Najpierw główką przelobował bramkarza, ale piłka spadła obok bramki. Następnie w sytuacji sam na sam trafił w boczną siatkę.

Pod koniec pierwszej połowy do głosu doszła Warta i utrzymała to w drugiej części. Niekiedy mielczanie mieli wręcz problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. W jednej z sytuacji przed porażką gości uchronił… Marcin Flis.

W następnej kolejce mielczanie podejmować będą lidera, czyli Lecha Poznań. Ten mecz odbędzie się już w piątek (29.10), o godzinie 20:30.