Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku

Policjanci zatrzymali 72-letniego mężczyznę, który na swojej posesji uprawiał konopie. Znaleziono u niego ponad 3,5 kg marihuany. Grozi mu za to do trzech lat więzienia.
To że 72-letni mieszkaniec gminy Przecław uprawia konopie na swojej posesji, policjanci ustalili w wyniku prowadzonego śledztwa. Podczas przeszukania domu, budynków gospodarczych i działki, mundurowi znaleźli kilka krzewów oraz susz pozwalający na wytworzenie ponad 3,5 kg marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzuty uprawy, przetwarzania i posiadania narkotyków.

Mieszkaniec gminy Przecław przyznał się do winy. Tłumaczył policjantom, że pozyskiwaną marihuanę przeznaczał wyłącznie na własny użytek.

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku
Zdjęcie: KPP Mielec.
Prokurator, na wniosek policji, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi kara do trzech lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.