Leszek Ojrzyński: – Dziś mecz o „sześć punktów”
Dziś (19.02) o godzinie 18 piłkarze Stali Mielec zagrają na swoim stadionie z Cracovią Kraków. Oba kluby są na dnie tabeli, będzie więc to starcie o „sześć punktów”.

Mecz przy ulicy Solskiego 1 rozpocznie 18. Kolejkę Ekstraklasy. Pomimo, że zawodnicy FKS mieli mniej czasu od rywali na odpoczynek, ponieważ 17.kolejkę kończyli poniedziałkowym meczem w Zabrzu, trener Leszek Ojrzyński nie widzi w tym problemu.

– Lubię grać jak najszybciej po przegranym meczu. Musimy przede wszystkim próbować dłużej utrzymać się przy piłce. Ostatnio często ją oddawaliśmy i w konsekwencji musieliśmy się bronić. Ten mecz jest o sześć punktów, bo albo my doskakujemy, albo oni odskakują. Waga spotkania jest bardzo duża. Przyjdziemy poświęcić się w całości i mądrze zagrać, byśmy wszyscy się cieszyli. Coraz mniej spotkań jest do końca ligi i trzeba wycisnąć jak najwięcej z tego meczu – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej.
W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie Ekstraklasy – jeszcze za kadencji trenera Dariusza Skrzypczaka – padł remis 1:1.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.