Leszek Ojrzyński: – Dziś mecz o „sześć punktów”

Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem Stali Mielec

Dziś (19.02) o godzinie 18 piłkarze Stali Mielec zagrają na swoim stadionie z Cracovią Kraków. Oba kluby są na dnie tabeli, będzie więc to starcie o „sześć punktów”.

Mecz przy ulicy Solskiego 1 rozpocznie 18. Kolejkę Ekstraklasy. Pomimo, że zawodnicy FKS mieli mniej czasu od rywali na odpoczynek, ponieważ 17.kolejkę kończyli poniedziałkowym meczem w Zabrzu, trener Leszek Ojrzyński nie widzi w tym problemu.

– Lubię grać jak najszybciej po przegranym meczu. Musimy przede wszystkim próbować dłużej utrzymać się przy piłce. Ostatnio często ją oddawaliśmy i w konsekwencji musieliśmy się bronić. Ten mecz jest o sześć punktów, bo albo my doskakujemy, albo oni odskakują. Waga spotkania jest bardzo duża. Przyjdziemy poświęcić się w całości i mądrze zagrać, byśmy wszyscy się cieszyli. Coraz mniej spotkań jest do końca ligi i trzeba wycisnąć jak najwięcej z tego meczu – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej.
W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie Ekstraklasy – jeszcze za kadencji trenera Dariusza Skrzypczaka – padł remis 1:1.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.