Stal odpadła z Pucharu Polski
Nie udał się dziś (25.09) piłkarzom mieleckiej Stali mecz „na przełamanie”. Po fatalnej serii bez zwycięstwa w I lidze wydawało się, że spotkanie z Pogonią Siedlce w 1/32 finału Pucharu Polski będzie tym momentem przełomowym, a potem będzie już tylko lepiej. Niestety nic z tym rzeczy. Stal dziś przegrała i odpadła już na samym początku swej przygody z PP.
Wydawało się, że będzie inaczej. Goście wyszli na prowadzenie po golu Grzegorza Kuświka. To pierwsze trafienie sprowadzonego do Mielca z Lechii Gdańska napastnika. Siedlczanie jednak nie dawali za wygraną, i dopięli swego. W ciągu siedmiu minut (70 i 77) strzelili dwa gole. Mielczanie ambitnie próbowali doprowadzić do wyrównania, ale pod bramką rywali czegoś im brakowało. Znowu… Czy w tej sytuacji posada trenera Artura Skowronka (na zdjęciu) jest zagrożona?

Konferencja prasowa po meczu Pogoń – Stal.

Opublikowany przez MKP Pogoń Siedlce Wtorek, 25 września 2018

 
1/32 finału Pucharu Polski

Pogoń Siedlce – PGE FKS Stal Mielec 2:1 (Kuświk)
FKS: Damian Primel – Krzysztof Kiercz, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Arkadiusz Górka (76′ Krystian Getinger), Grzegorz Tomasiewicz (46′ Marcel Gąsior), Grzegorz Kuświk (46′ Sergio Mendigutxia), Łukasz Wroński, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki, Sebastian Bergier.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.