Ukradł piwa, stanie przed sądem
Mieszkaniec Mielca skradł osiem piw w jednym z marketów przy ulicy Jagiellończyka. Na jego nieszczęście wszystko widział policjant w cywilu. Teraz za kradzież stanie przed sądem.

Policjant po służbie zauważył w sklepie znanego mu z wcześniejszych interwencji osobnika. Spodziewając się, że może dojść do kradzieży, dyskretnie go obserwował. Po chwili zauważył jak mężczyzna wkłada za bluzę 8 piw, przechodzi przez linię kas i nie płacąc wychodzi z marketu.
Funkcjonariusz wybiegł z marketu i ujął złodzieja, po czym powiadomił ochronę sklepu, która na miejsce wezwała patrol. Mężczyzna znany jest mieleckiej policji z wcześniejszych przestępstw o tym samym charakterze. Tym razem ukradł piwa wartości 18 złotych. Odpowie za to przed sądem.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.