Makabra na drodze Mielec – Kolbuszowa. Zginął człowiek, drugi walczy o życie
W nocy z piątku na sobotę (06–07.09) na drodze wojewódzkiej nr 875 Mielec – Kolbuszowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, druga w stanie bardzo ciężkim trafiła szpitala.

Do tragedii doszło przed północą w pobliżu kapliczki na Biesiadce, czyli około pół kilometra od obwodnicy Mielca. Z relacji świadków wynika, że doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: srebrnej alfy romeo i granatowego fiata. O sile tej „czołówki” świadczy ogromne zniszczenie obu pojazdów.
W wyniku wypadku, mimo podjętej reanimacji, życia 27-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który kierował fiatem, nie udało się uratować. Drugi z kierowców, 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przewieziony do szpitala. Kierujący alfą romeo był trzeźwy.

W wyniku wypadku, mimo podjętej reanimacji, życia 27-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który kierował fiatem, nie udało się uratować. Kierujący alfą romeo, 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Droga jest obecnie zablokowana. Stan ten może potrwać do rana. Na miejscu pracują m.in. strażacy, policja,  i ratownicy.
Śmiertelny wypadek na trasie Mielec-Kolbuszowa

Wypadek śmiertelny na drodze relacji Mielec-Kolbuszowa. Przez kilka godzin droga będzie nieprzejezdna. Na miejscu pracują technicy kryminalistyki. Więcej informacji niebawem.AKTUALIZACJA: Przed północą w sobotę, 6 września na drodze relacji Mielec-Kolbuszowa, w odległości ok. 500 metrów od ronda znajdującego się na mieleckiej obwodnicy doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – srebrnej alfy romeo i granatowego fiata.W pobliżu kapliczki na Biesiadce na pewno zginęła jedna osoba, druga poważnie ranna została przewieziona do mieleckiego szpitala. W tym momencie droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje straż, policja i ratownicy medyczni. Technicy kryminalistyki obecnie (0:45) dokonują oględzin miejsca zdarzenia. Nad ranem droga powinna być już przejezdna.

Opublikowany przez W Cieniu Jupiterów Piątek, 6 września 2019
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.