Policjant na urlopie zatrzymał poszukiwanego przestępcę

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Mielecki policjant podczas urlopu rozpoznał mężczyznę, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności, i doprowadził do jego zatrzymania.
Wczoraj (22.09) popołudniu policjant ogniwa patrolowo-interwencyjnego, będąc na urlopie, robił zakupy w centrum miasta. W pewnej chwili zauważył mężczyznę, który był bardzo podobny do osoby poszukiwanej do odbycia kary więzienia.

Funkcjonariusz obserwując mężczyznę i idąc za nim, nawiązał kontakt z patrolem. Kiedy obserwowany usiadł na ławce, policjant podszedł do niego i okazując legitymacje służbową zatrzymał go.

Okazało się, że 22-letni mielczanin, był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Od dłuższego czasu ukrywał się przed stróżami prawa. Dodatkowo przed policją ostrzegali go członkowie rodziny.
22-latka przejął policyjny patrol i doprowadził go do komendy. Po wpłaceniu kaucji przez członków rodziny, wrócił on do domu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.