Pijany rowerzysta wezwał policję do kolizji, której nie było

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Rowerzysta wezwał policję alarmując, że potrącił go samochód. Okazało się, że żadnej kolizji nie było, a on sam miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Do rzekomego potrącenia rowerzysty miało dojść wczoraj (15.06) około godziny 10 na ulicy Jadernych. Na miejscu policji zastali zgłaszającego.

Twierdził on, że kiedy jechał drogą rowerową od strony ulicy Wolności, potrącił go nissan, który cofał wyjeżdżając z urzędu pocztowego.
Mundurowi wylegitymowali uczestników rzekomej kolizji i poddali ich badaniu na zawartość alkoholu. 42-letni kierujący jednośladu miał blisko 2,5 promila, kierująca nissanem kobieta była trzeźwa.

Policjanci ustalili, że do kontaktu pomiędzy rowerem a samochodem nie doszło. 42-letni mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.