Chciał się zabić, zażył leki, popił je alkoholem. Znaleźli go nad Wisłoką
Młody mieszkaniec Mielca (25 l.) chciał się zabić. W tym celu zażył dużą ilość leków, które potem popił dużą dawką alkoholu. Policjanci znaleźli go nieprzytomnego nad Wisłoką.

W połowie sierpnia mieleccy policjanci przyjęli zgłoszenie od 48-letniego mężczyzny. Poinformował on mundurowych, że jego kolega oświadczył mu telefonicznie, iż zażył dużą ilość leków i popił je alkoholem, bo chce skończyć ze swoim życiem. Zgłaszający zdradził funkcjonariuszom, gdzie może znajdować się mężczyzna. Policjanci niezwłocznie udali się we wskazany rejon ulicy Rzecznej w Mielcu.

Nad Wisłoka funkcjonariusze znaleźli leżącego mężczyznę, był nie przytomny. Obok niego leżały opakowania po lekach i butelka z alkoholem. Z uwagi na to że teren zarośli, gdzie znajdował się desperat, był mało dostępny, policjanci przenieśli go do drogi i tam oczekiwali na karetkę.
Badający 25-latka lekarz poinformował, że gdyby znaleziono go kilka minut później, mógłby nie przeżyć. Jak się okazało, szybka reakcja policjantów pozwoliła uratować życie młodemu mężczyźnie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.