Trzymał narkotyki w piwnicy. Grozi mu więzienie

Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Mielca, który w piwnicy bloku trzymał narkotyki w słoikach. Chodzi o marihuanę i haszysz. Grozi mu za to nawet 10 lat więzienia.
Kilka dni temu policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań w Mielcu mogą być przechowywane środki odurzające. Jednak podczas przeszukania lokalu nic nie znaleziono. Mundurowi nie dali jednak za wygraną.

Z pomocą policyjnego psa, udali się do piwnicy w bloku, do której miał dostęp mężczyzna. Tam, pod cienką warstwą ziemi znaleźli słoiki z zawartością suszu roślinnego i innej brązowej substancji.

Po wstępnym badaniu, narkotester potwierdził, że to marihuana i haszysz. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 250 gramów narkotyków. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
23-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego.

Trzymał narkotyki w piwnicy. Grozi mu więzienie
Zdjęcie: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.