Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza mieleckiej hali

Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza mieleckiej hali

Budowa mieleckiej hali widowiskowo-sportowej dobiega końca. Zdjęcia wnętrza obiektu, które opublikował dziś magistrat, robią wrażenie.

Zbliżamy się do finału budowy mieleckiej hali sportowej. Obiekt składa się z kilku części.
Co w mieleckiej hali?

W jednej z nich są pływalnie, w tym 25-metrowy basen sportowy z ośmioma torami i widownią.

Druga niecka z trzema torami będzie służyła do nauki pływania. Trzecia – o powierzchni 140 metrów kwadratowych będzie basenem rekreacyjnym.

W części treningowej hali znajdzie się boisko do piłki ręcznej lub trzy boiska do siatkówki czy badmintona.

Innym atutem tego miejsca będzie ścianka wspinaczkowa. Główna arena przyszłej hali sportowej dedykuje się dyscyplinom zespołowym (piłka ręczna, siatkówka czy futsal). W jej otoczeniu znajdą się: szatnie, sala konferencyjna, kilka pokoi trenerskich, a także niewielka sala rozgrzewkowa.

W hali będą się odbywały również koncerty i pokazy. Obok budynku, oprócz układu parkingów, planuje się elementy małej architektury i zieleń.
Na dachu będzie miejsce na instalację fotowoltaiczną, a na elewacji południowej – na telebim.

Obiekt pięknieje

Magistrat opublikował dziś najnowsze zdjęcia z wnętrza obiektu. Widać na nich finał układania parkietu na arenie głównej hali. Można też zauważyć, że zakończyły się prace na części basenowej. Niecki wkrótce powinny więc napełnić się wodą.

– Z tygodnia na tydzień pięknieje nam nasza nowa hala sportowo-widowiskowa. To plac budowy już tylko z nazwy, bo widać, że prace wykończeniowe są na finiszu. Położono już parkiet na arenie głównej, gotowa jest też widownia na ponad trzy tysiące miejsc. Już niedługo obiekt będzie tętnił życiem – napisał prezydent Jacek Wiśniewski.
Zgodnie z umową z wykonawcą termin zakończenia budowy mieleckiej hali był 24 stycznia 2022 roku. Prawdopodobnie stanie tak jednak dopiero na wakacjach. Do użytku obiekt ma być oddany najwcześniej we wrześniu. Jak do tej pory inwestycja pochłonęła ponad 140 milionów złotych.

Galeria zdjęć

Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza mieleckiej hali

Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza mieleckiej hali

Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza mieleckiej hali
Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza hali sportowej
Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza nowego obiektu.

Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza nowego obiektu.
Zobacz najnowsze zdjęcia wnętrza nowego obiektu.
Zdjęcia: Urząd Miasta w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.