Pijany kierowca jechał „zygzakiem” i zajeżdżał innym drogę. W Ławnicy o mało nie doprowadził do tragedii…

Czujnością i postawą godną naśladowania wykazały się dwie mieszkanki gminy Tuszów Narodowy (41-letnia kobieta z 16-letnią córką), które powiadomiły mielecką policję o pijanym kierowcy toyoty yaris. 46-letni mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu.
Jadącego zygzakiem kierowcę kobiety zauważyły, jadąc drogą gminną w Ławnicy w stronę wsi Grochowe. Zadzwoniły na policję, której relacjonowały sposób jazdy toyoty yaris, która zajeżdżała im drogę. Zgłaszające widziały również, jak toyota omal nie zderzyła się z innym pojazdem.

Po tym kierowca zjechał do lasu, wysiadł i stanął obok auta. Było widać, że jest kompletnie pijany. Kiedy przyjechali policjanci, sam podszedł do nich i poddał się badaniu na alkomacie. Pojazd, którym kierował, został przekazany rodzinie. 46-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Czytaj również

Czujny kierowca osobówki zatrzymał pijanego motorowerzystę
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.