Pijany kierowca spowodował wypadek w Białym Borze. Poważnych obrażeń ciała doznała 19-letnia dziewczyna

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Wczoraj w nocy w Białym Borze, w gminie Przecław, doszło do wypadku. Spowodował go pijany kierowca. W efekcie tego poważnych obrażeń ciała doznała 19-letnia dziewczyna.

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony wtorek (02.01), po godzinie 22 w Białym Borze.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego nie dostosował prędkości.

W efekcie na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w bramę wjazdową do posesji i przepust drogowy.

Badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. 22-latka zatrzymano i przewieziono do siedziby mieleckiej policji.

W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń doznała 19-letnia pasażerka audi. Przewieziono ją do szpitala. Samochód stoi na parkingu strzeżonym.

22-latkowi grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo więzienia do 3 lat.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.