Stal Mielec pechowo przegrywa z Pogonią Szczecin

Stal Mielec pechowo przegrywa z Pogonią Szczecin

Piłkarze Stali Mielec pechowo przegrali dziś z Pogonią Szczecin. Jedyna bramka spotkania padła w doliczonym czasie gry, po błędzie bramkarza.

Wiadomo było, że mecz z Pogonią Szczecin łatwy nie będzie. To goście byli faworytem i jak się okazało – unieśli ten ciężar. Portowcy atakowali od początku dzisiejszego spotkania. Kolejne sytuacje marnowali jednak w sposób koncertowy, a czasem wręcz absurdalny.
Swoją szansę na bramkę mieli także gospodarze. Strzał Maksymiliana Sitka jednak obronił bramkarz gości. Przewaga Pogoni w posiadaniu piłki rosła z minuty na minutę.

Rafał Strączek bronił jednak wszystko, co się dało, raz uratował go Mateusz Żyro. Rozstrzygnięcie nastąpiło w doliczonym czasie. Gol dla gości padł, niestety, po błędzie bramkarza FKS.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na wyjeździe z niżej notowanym, Górnikiem Łęczna. Ten mecz odbędzie się w sobotę (26.02), o godzinie 17:30.

 
22. kolejka Ekstraklasy, piątek, 18 II 2022
Stal MielecPogoń Szczecin 0:1
FKS: Rafał Strączek – Mateusz Żyro, Arkadiusz Kasperkiewicz, Bożidar Czorbadżijski, Marcin Flis, Krystian Getinger – Maksymilian Sitek, Mateusz Matras, Grzegorz Tomasiewicz (86′ Albin Granlund), Maciej Domański (74′ Dawid Kort) – Adrian Szczutowski (46′ Konrad Wrzesiński).
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.