Stal Mielec pechowo przegrywa z Pogonią Szczecin

Piłkarze Stali Mielec pechowo przegrali dziś z Pogonią Szczecin. Jedyna bramka spotkania padła w doliczonym czasie gry, po błędzie bramkarza.

Wiadomo było, że mecz z Pogonią Szczecin łatwy nie będzie. To goście byli faworytem i jak się okazało – unieśli ten ciężar. Portowcy atakowali od początku dzisiejszego spotkania. Kolejne sytuacje marnowali jednak w sposób koncertowy, a czasem wręcz absurdalny.

Swoją szansę na bramkę mieli także gospodarze. Strzał Maksymiliana Sitka jednak obronił bramkarz gości. Przewaga Pogoni w posiadaniu piłki rosła z minuty na minutę.

Rafał Strączek bronił jednak wszystko, co się dało, raz uratował go Mateusz Żyro. Rozstrzygnięcie nastąpiło w doliczonym czasie. Gol dla gości padł, niestety, po błędzie bramkarza FKS.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na wyjeździe z niżej notowanym, Górnikiem Łęczna. Ten mecz odbędzie się w sobotę (26.02), o godzinie 17:30.