Przed nami dożynki gminy Mielec. Gwiazdą Norbi

Przed nami dożynki gminy Mielec. Gwiazdą wydarzenia będzie Norbi

W niedzielę (20.08.) na terenach rekreacyjnych w Chorzelowie odbędą się dożynki gminy Mielec. W programie wiele atrakcji. Gwiazdą będzie Norbi, który wystąpi wraz z zespołem.

Święto plonów rozpoczną się o godzinie 14.15. Wtedy to przed Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin odbędzie się zbiórka grup wieńcowych.
Następnie odprawiona zostanie msza św. za szczęśliwie zebrane plony. Po nabożeństwie odbędzie się przejście korowodu dożynkowego na miejsce biesiady. Tam Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy” zaprezentuje widowisko obrzędowe.

Podczas gminnych dożynek będą również: występy artystyczne, konkurs wieńca dożynkowego, stoiska wystawiennicze, degustacje regionalnych potraw, animacje dla dzieci, dmuchańce, przejażdżki konne i wystawa ptaków egzotycznych.

O godzinie 18.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Norbi. Jego największy hit to oczywiści „Kobiety są gorące”. Ma na koncie też takie przeboje jak np. „Nie zaczepiaj mnie” czy „Rozkołysz się”.
Na zakończenie dożynek gminy Mielec zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Randez-Vous.
Przed nami dożynki gminy Mielec. Gwiazdą wydarzenia będzie Norbi
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.