Jechali po pijaku, pobili rowerzystę, mieli narkotyki w aucie, grozi im więzienie
W Chorzelowie kilku osobników pobiło rowerzystę (20 l.), a następnie odjechało mazdą. Policjanci, zaraz po przyjęciu zgłoszenia w tej sprawie, zatrzymali wskazany pojazd. Jechało nim trzech pijanych mężczyzn (18-23 l.). Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego. Mazda nie posiadała aktualnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Na tym jednak nie koniec.

Wewnątrz samochodu funkcjonariusze odnaleźli substancje przypominające narkotyki. Zabezpieczone środki zostały poddane badaniu narkotesterem, który potwierdził podejrzenia. W samochodzie znajdowało się kilka gramów amfetaminy, marihuany i haszyszu.
Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Śledczy przeprowadzili czynności, które pozwoliły zebrać materiał dowodowy i przedstawić zarzuty zatrzymanym. Kierujący mazdą 23-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków. Pozostali dwaj mężczyźni, obaj w wieku 18 lat, usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Wszyscy przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.