Plaga piratów drogowych w powiecie mieleckim. Wielu straciło prawo jazdy

Naćpany kierowca uciekał przed mielecką policją

Pięciu kierowców straciło prawo jazdy w długi sierpniowy weekend w powiecie mieleckim. Powód? Znaczne przekroczenie prędkości. Dwóch z nich zatrzymano w Tuszymie, dwóch w Chorzelowie i jednego z Piątkowcu.

Podczas długiego weekendu w powiecie mieleckim odnotowano istną plagę piratów drogowych.
We wtorek (15.08), przed godziną 22 w Tuszymie mieleccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 20-letniego kierowcę volvo. Jechał on z prędkością 118 km/h, a – jak wiadomo – w obszarze zabudowanym powinien maksymalnie 50 km/h.

Dzień wcześniej także w Tuszymie ok. godz. 17 zatrzymano audi, którym kierował 55-letni mężczyzna. Przekroczył on dopuszczalną prędkość o 56 km/h.

W sobotę (12.08) po północy w Chorzelowie 23-latek kierujący hondą przekroczył prędkość o 62 km/h.
W piątek (11.08), po godz. 19 w tej samej miejscowości kierujący autem marki BMW 44-latek przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h.

W niedługim odstępie czasu w Piątkowcu zatrzymano pojazd honda, którym kierował 22-latek nie stosujący się do ograniczenia prędkości. Przekroczył on dopuszczalną prędkość aż o 82 km/h.

Wymienieni kierowcy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy. Ukarano ich też wysokimi mandatami i punktami karnymi.
Policjanci apelują do wszystkich kierowców w powiecie mieleckim i nie tylko o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów drogowych.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.