Odpoczął w przypadkowo napotkanym samochodzie, a potem go okradł
Policja zatrzymała 36-letniego mieszkańca Mielca, który ukradł pieniądze z samochodu zaparkowanego na jednej z posesji w Podleszanach. Mężczyzna tłumaczył, że na pojazd trafił przypadkiem po całonocnej wędrówce będąc w stanie odurzenia narkotykowego. Postanowił odpocząć w samochodzie. A pieniądze ukradł, bo… nadarzyła się taka okazja.

O kradzieży ponad 200 funtów brytyjskich z renaulta policję powiadomił właściciel tego samochodu. On też wskazał mundurowym rysopis złodzieja. Już po chwili, nieopodal miejsca kradzieży, funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mielczanina. W jego odzieży policjanci znaleźli skradzione banknoty.
Mężczyzna został zatrzymany. Był trzeźwy, jednak jak sam przyznał, w chwili zdarzenia był pod wpływem środków odurzających. Zebrany materiał pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut kradzieży. 36-latek przyznał się do winy. Wkrótce stanie przed sądem. W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.