Mieszkaniec Rzemienia znęcał się nad matką, zdemolował mieszkanie i ukradł jej pieniądze

Od lat znęcał się nad rodziną, trafił za kratki

Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Rzemienia, który zachowywał się agresywnie wobec swojej matki, zdemolował dom i ukradł jej portfel z pieniędzmi. Usłyszał zarzut rozboju. Grozi mu za to nawet 15 lat więzienia.

W poniedziałek (08.01) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu otrzymał zgłoszenie z Rzemienia. Dotyczyło ono agresywnie zachowującym się mężczyzny.

Miał on zdemolować mieszkanie i być agresywny w stosunku do swojej matki. Jak ustalono, „doprowadził ją do stanu bezradności”, po czym ukradł jej portfel z pieniędzmi i uciekł.  

Dzielnicowi, którzy pełnili służbę na terenie gminy Przecław, zatrzymali agresora i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna był pijany, miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak się okazało, nigdzie nie pracował. Był też znany mundurowym z wcześniejszych przestępstw.

Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.