Śmierć na drodze w Tuszymie
W środę (03.07) ok. godziny 18 w Tuszymie miała miejsce tragedia. W wyniku wypadku drogowego poważnych obrażeń ciała doznał kierowca motoroweru. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować jego życia. 45-letni mieszkaniec Tuszymy zmarł w szpitalu.

Z ustaleń policji wynika, że 22-letni kierujący renaultem masterem, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Dębicy, zaczął wyprzedzać samochód osobowy i motorowerzystę. Cała sytuacja miała miejsce w rejonie skrzyżowania. W tym czasie, kiedy kierujący jednośladem zaczął skręcać. Doszło do zderzenia.
45-letni mieszkaniec Tuszymy, który jechał motorowerem, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Tam, kilka godzin po zdarzeniu, mimo wysiłków lekarzy, zmarł. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Kierujący busem, 22-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został poddany badaniu. Okazało się, że był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności tej tragedii.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.