Mówi, że włamał się do sklepu, bo… chciał się w nim przespać

Policja schwytała sprawcę włamania do jednego ze sklepów w pasażu handlowym w Mielcu. To 26-letni mieszkaniec miasta. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 listopada b.r. Włamywacz wybił szybę lokalu i po wejściu do środka zabrał odzież wartą ponad 3 tysiące złotych. O przestępstwie policję powiadomiła właścicielka sklepu. Po kilku dniach mundurowi zatrzymali podejrzewanego.

To dobrze znany policji z wcześniej popełnianych przestępstw osobnik. Zebrany dowody pozwoliły przedstawić mu zarzut włamania. 26-latek częściowo przyznał się do winy.
Tłumaczył, że do lokalu nie wszedł z zamiarem kradzieży, a jedynie… chciał się przespać. Mieleccy policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.