Dzięki pomocy odnaleźli zaginionego mielczanina

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci odnaleźli zaginionego 74-letniego mieszkańca Mielca. Pewnie nie udałoby im się to, gdyby nie pomoc i zaangażowanie właścicielki firmy, w której kiedyś senior pracował.
W środę (20.04) przed godziną 19 policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 74-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna wyszedł tego dnia z domu i ślad po nim zaginął. Domownicy przekazali, że może on mieć problemy z samodzielnym powrotem do domu.

Policjanci rozpytali osoby, które wiedziały coś na temat zaginionego. Na tej podstawie ustalili, że przed przejściem na emeryturę pracował on w firmie do której mógł udać się szukając schronienia.

Mundurowi nawiązali kontakt z właścicielką firmy, która bardzo zaangażowała się  w poszukiwania.

Sprawdziła ona siedzibę firmy i budynek, w którym pracował mężczyzna. Tam zaginiony został odnaleziony. Kobieta odwiozła 74-latka do domu, gdzie czekali na niego członkowie rodziny.
Jak przekazuje policja, zdarzenie to pokazuje, jak duże znaczenie w czynnościach poszukiwawczych ma informacja przekazana przez rodzinę bądź znajomych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.