Miał przy sobie marihuanę i „biały proszek”, trafił do policyjnego aresztu

Mieleccy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca miasta, który miał przy sobie narkotyki. Młody mężczyzna wpadł, kiedy awanturował się z ekspedientką w jednym z miejscowych sklepów. Wezwani mundurowi wylegitymowali 20-latka. Ten nie przestawał być agresywny.

Zachowanie „klienta” na tyle wzbudziło podejrzenia policjantów, że ci doprowadzili go do budynku komendy. Tam w odzieży chłopaka znaleźli woreczki z suszem marihuany i białym proszkiem. Badania potwierdził, że obie ujawnione substancje są narkotykiem. Młody mielczanin spędził noc w areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania narkotyków. 20-latek przyznał się do winy, tłumacząc, że narkotyki miał na własny użytek.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.