Mam serdecznie dość chamstwa i pijaństwa na mieleckim stadionie

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych kibiców mieleckiej Stali, który wsławił się m.in. walką o cywilizowane miejsca na stadionie dla osób niepełnosprawnych – Paweł Dębicki skomentował surową karę dla dwóch stadionowych zadymiarzy, o której pisaliśmy na naszym portalu:

Przypomnijmy, że komentarz ten dotyczy zdarzenia z niedzieli (14.08). Tuż po rozpoczęciu meczu ostatniej kolejki I ligi z MKS Kluczbork dwaj 36-letni mielczanie próbowali po pijanemu i awanturując się wejść na obiekt Stal. Obaj byli pod wyraźnym wpływem alkoholu. Kiedy pracownik ochrony podjął decyzję o nie wpuszczeniu pijanych kibiców, wywiązała się awantura. Całe zdarzenie nagrał stadionowy monitoring, dzięki któremu obaj trafili w ręce policji. Kara, jaką otrzymali od sądu, jest stosunkowo surowa: miesiąc pozbawienia wolności, kilkadziesiąt godzin prac społecznych oraz dwa lata zakazu stadionowego.

 
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. „Swiat jak pilka futbolową, swiat podbija sie
    GLOWĄ, GŁOWĄ” Roztworzyc PRL owska Izbe Wytrzezwien . Energie zachowac na wypadek W .(Moskal rozmieszcza wojska przy granicy) …I jeszcze zacytuje Maksymiliana Kolbe „Sport nie jest celem ale SRODKIEM”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.