Wielka akcja poszukiwawcza w gminie Czermin. Znaleźli wycieńczonego mężczyznę w polu kukurydzy

Wielka akcja poszukiwawcza w gminie Czermin. Przeczesali hektary, znaleźli go wycieńczonego w polu kukurydzy

Po wielu godzinach poszukiwań i przeczesaniu hektarów pól uprawnych oraz lasów, policjanci odnaleźli w polu kukurydzy wycieńczonego 34-letniego mieszkańca gminy Czermin.

O zaginięciu mieszkańca gminy Czermin mielecką policję powiadomiła jego rodzina. 34-latek wyszedł z domu w sobotę (15.07) rano po sprzeczce.
Po kilku godzinach napisał on wiadomość SMS do członków rodziny, że potrzebuje pomocy. Z uwagi na panującą wysoką temperaturę, brak kontaktu oraz realne zagrożenie życia mężczyzny, podjęto decyzję o wszczęciu poszukiwań najwyższego poziomu.

W akcję zaangażowano 25 policjantów, zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Mielca, a także pięć jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej: Czermin, Ziempniów, Trzciana, Szafranów oraz Dąbrówka Osuchowska. 34-latka szukali też jego sąsiedzi.

Po wielogodzinnych przeszukaniach kilku hektarów pól uprawnych i terenów leśnych, policjanci odnaleźli wycieńczonego mężczyznę. Był w polu kukurydzy. Następnie przetransportowali go do najbliższej drogi, gdzie przekazano go pod opiekę medyczną.
Wielka akcja poszukiwawcza w gminie Czermin. Znaleźli wycieńczonego mężczyznę w polu kukurydzy
Poszukiwania 34-letniego mieszkańca gminy Czermin. Zdjęcie: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.