Pijana pielęgniarka „pracowała” w mieleckim szpitalu. Będą konsekwencje
To już potwierdzone! Pielęgniarka Oddziału Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego w Mielcu pracowała pod wpływem alkoholu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że badanie wykazało w organizmie kobiety pół promila alkoholu. Wczoraj (23.05) zawiadomienie w tej sprawie trafiło do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Informację tę potwierdziła dyrekcja mieleckiego szpitala.
– Pielęgniarka wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości, wykonywała czynności zawodowe znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. W stosunku do pracownika dyrekcja szpitala wszczęła postępowanie dyscyplinarne – czytamy w komunikacie lecznicy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pielęgniarka, która pracowała pod wpływem alkoholu, działa w szpitalnych związkach zawodowych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.