Okradła gospodarza imprezy
Uważaj kogo zapraszasz do domu – ta prawda stara jak świat idealnie sprawdziła się w przypadku mielczanina, który zaprosił na imprezę 27-letnią mieszkankę miasta. Kobieta skradła z domu swego gospodarza złoty pierścionek i obrączkę, którą kilka dni potem oddała pod zastaw w lombardzie w Tarnobrzegu. Wzięła za to 250 zł.

27-latka obawiając się konsekwencji zobowiązała się zwrócić właścicielowi obrączkę, ale to dopiero członkowie jej rodziny wykupili z lombardu zastawioną biżuterię. Kobieta została zatrzymana przez mielecką policję. Przyznała się do kradzieży. Tłumaczyła, że ma problemy zdrowotne, a w dniu popełnienia przestępstwa wypiła za dużo alkoholu.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.