JAMY. Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Zginął 16-letni chłopak

W sobotę (23.05)  na drodze powiatowej w Jamach, w gminie Wadowice Górne, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 16-letni rowerzysta.  

Ze wstępnych ustaleń mieleckiej policji wynika, że przed godziną 21 kierowca forda, podczas wyprzedzania dwójki rowerzystów jadących w tym samym kierunku, potrącił jednego z nich. Okazał się nim być 16-latek. Chłopak trafił do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.
Kierowca, którym był 21-letni mężczyzna, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu przeprowadzono oględziny, wykonana została dokumentacja. Ruch na tym odcinku drogi był utrudniony. Szczegółowe okoliczności tego wypadku i jego przyczyny wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.