Zbigniew Smółka odchodzi z Mielca do Arki Gdynia? „Podpisał już umowę”.
O tym, że Zbigniew Smółka opuści Mielec i zostanie nowym trenerem Arki Gdynia, media spekulują od dłuższego czasu. Dziś na Twitterze pojawiła się informacja, że Smółka podpisał umowę, która będzie obowiązywała od przyszłego sezonu z opcją automatycznego przedłużenia w przypadku awansu do górnej ósemki Ekstraklasy. Z informacji twitterowicza o nicku Janekx89 napisał,wynika, że w letnim okienku Arka pozyska minimum 6 piłkarzy, w tym 3 z listy nowego trenera.
Zbigniew Smółka w zawodzie pracuje 11 lat. Zaczynał od Arki Nowa Sól. Następnie był trenerem takich klub jak: Polonia Świdnica, Czarni Żagań, MKS Kluczbork, Ruch Radzionków, LZS Piotrówka, Jarota Jarocin, MKS Oława, Odra Opole, Zawisza Bydgoszcz. W mieleckiej Stali pracuje od 2 października 2016 roku. Jego asystentem w tej drużynie jest Maciej Serafiński.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.