Dwie kobiety straciły prawo jazdy za prędkość
Naćpany kierowca uciekał przed mielecką policją

Dwie kobiety straciły prawo jazdy i zapłaciły wysokie mandaty. Taka była cena, jaką zapłaciły za przekroczenie prędkości w powiecie mieleckim.
W Rudzie policjanci z mieleckiej drogówki zatrzymali do kontroli 36-letnią mieszkankę gminy Radomyśl Wielki. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h.

Jechała z prędkością 103 km na drodze powiatowej. Kierująca hondą civic otrzymała mandat w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych. Straciła również prawo jazdy kobiecie na trzy miesiące.

Słono za brawurę za kierownicą zapłaciła również 48-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego. Wpadła w Padwi Narodowej, na ulicy Jana Pawła II.

Kierująca volkswagenem przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 hm/h, jadąc z prędkością 103 km. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 1500 złotych, 10 punktami karnymi i zabraniem jej prawa jazdy na trzy miesiące.
Do obu tych sytuacji doszło w ciągu zaledwie dwóch dni. Policja przypomina, że brawura i nadmierna prędkość mogą mieć dramatyczne skutki.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.