Włamywał się na osiedlach Smoczka i Dziubków

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do piwnic w Mielcu. Kradł głównie elektronarzędzia, które potem sprzedawał.

Do włamań dochodziło od października 2020 roku do marca tego roku, głównie na osiedlach Smoczka i Dziubków. Policyjne czynności doprowadziły do zatrzymania 23-letniego mielczanina.

Funkcjonariusze ustalili, że włamywał się on do piwnic w nocy. Zabierał głównie narzędzia i inne przedmioty codziennego użytku, które można sprzedać.
Mężczyzna został zatrzymany, a w mieszkaniu, w którym przebywał. Policjanci znaleźli tam część przedmiotów, które pochodziły z kradzieży.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzuty włamania i usiłowania włamania do łącznie kilkunastu piwnic. W sprawie trwają dalsze czynności. 23-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.