Wojtek z Mielca zaśpiewa w The Voice Kids of Poland

Wojtek Milanowski zaśpiewa w The Voice Kids of Poland

Wojtek Malinowski uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, zaśpiewa w piątej edycji The Voice Kids of Poland. Jego występ będzie można obejrzeć już w sobotę (19.03), o godzinie 20 na antenie TVP 2. Trzymamy kciuki.

The Voice Kids of Poland to program, w którym udział biorą wokaliści w wieku od 8 do 14 lat. Zwycięzcę w finale wybierają widzowie w głosowaniu SMS. Nagrodą główną jest wydanie singla z wytwórnią Universal Music Polska i 50 000 zł stypendium.
Rok temu był Kamil

W „przesłuchaniach w ciemno” bierze udział około stu uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas nieemitowanych w telewizji pre-castingów. Na początku występu trenerzy odwróceni są tyłem do uczestników, a jeśli któryś z nich chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden trener, wokalista wybiera trenera, z którym będzie chciał pracować.

Etap przesłuchań kończy się skompletowaniem przez trenerów 18-osobowych drużyn. Potem jest bitwa, podczas której trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej.

Po bitwach w konkursie pozostaje po sześć osób w każdej drużynie, a trenerzy eliminują kolejne osoby, które nie dostaną się do finału – wszyscy uczestnicy śpiewają kolejno utwory, które wykonywali na przesłuchaniach w ciemno, a następnie trener ogłasza ostateczny, trzyosobowy skład finałowy.
W finale uczestnicy śpiewają piosenkę z cudzego repertuaru, po czym każdy trener wybiera jednego zawodnika, który przechodzi do ścisłego finału. Najlepsza trójka wykonuje autorski singiel.

Program wykreował takie gwiazdy jak Viki Gabor czy Roksana Węgiel. Rok temu w show TVP 2 wystąpił Kamil Jachyra z Mielca, który pomyślnie przeszedł eliminacje i dzięki temu mogliśmy go obejrzeć go w programie. 13-latek odpadł w „bitwie”.

Teraz swoich sił w The Voice Kids of Poland spróbuje Wojtek Malinowski uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Jego występ będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę (19.03), o godzinie 20.
Wojtek śpiewu uczył się w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Obecnie naukę te kontynuuje w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Jest laureatem wielu konkursów wokalnych.

Wojtek z Mielca zaśpiewa w The Voice Kids of Poland
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.