Plantacja konopi w Szafranowie

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku

Mieleccy policjanci ujęli trzech młodych mężczyzn (w wieku 19 i 20 lat). Zatrzymani usłyszeli zarzut posiadania narkotyków i uprawy konopi indyjskiej w Szafranowie, w gminie Czermin.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani przez kilka ostatnich miesięcy uprawiali tam konopie. Podlewali i pielęgnowali rośliny, następnie suszyli w pustostanie i przygotowywali je do dystrybucji.
Mundurowi zabezpieczyli w Szafranowie 7 krzewów konopi, a podczas przeszukań w domach mężczyzn znaleźli marihuanę oraz haszysz. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzut uprawy i posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Na wniosek funkcjonariuszy Prokuratura Rejonowa w Mielcu zastosowała wobec nich dozór policyjny.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.