Dwaj zamaskowani bandyci napadli na salon gier zręcznościowych

Trzy miesiące w areszcie spędzi dwóch mężczyzn, którzy napadli na salon gier zręcznościowych w Mielcu. Obaj w maskach wtargnęli do lokalu i grożąc właścicielom przedmiotem przypominającym broń, chcieli zrabować pieniądze z automatów do gier.

Spłoszył ich jednak alarm, który udało się uruchomić właścicielowi lokalu. Mężczyźni zdołali jeszcze skraść dwa telefony komórkowe. Uciekając porzucili swój łup, a także maski, których użyli podczas napadu. Po kilku dniach od dokonania rozboju, dzięki policyjnym ustaleniom, bandyci zostali zatrzymani. Obaj są mieszkańcami Mielca w wieku 36 i 25 l.

Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnili jego okoliczności. Tłumaczyli, że napadli na salon gier, ponieważ pilnie potrzebowali pieniędzy. Na wniosek policji i prokuratury, Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za dokonanie rozboju grozi im nawet 12 lat więzienia.

Tą maską posługiwał się jeden ze sprawców rozboju. /Fot.: KPP Mielec/
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.